Asztalitenisz Eb - Póta Georgina bronzérmes párosban
... felvonásban magára talált a rivális, Noszkova játéka is jelentősen feljavult, s többször is hibázásra kényszerítették Pótát és Ekholmot. Előbb sikerült ismét szépíteniük, majd - a 11-2-re megnyert hatodik szettel - ki is egyenlítettek a teljesen elbizonytalanodó magyar, svéd egység ellen.
A döntő szett aztán már szorosabb csatát hozott, de ebben is végig Polcanováék irányítot...
2018-09-22 17:41:24
Asztalitenisz Eb-selejtező - Győzelem a dánok ellen, rájátszásban a magyarok
... győztese a bajnoki divízióban, az öt vesztes pedig a challenge d...
2017-03-07 20:54:02
Női kosárlabda Euroliga - Megnyerte első hazai meccsét a Sopron
...

Eredmény:
A csoport, 3. forduló:Uniqa Sopron-Salamanca (spanyol) 73-67 (29-13, 15-13, 9-21, 20-20)------------------------------ ------------------------------------ a magyar csapat legjobb dobói: Fegyverneky 15, Krnjics 14, Simon 12, Halvarsson 12, Crvendakic 10, Ciglar 10
A kontinentális elitbe egy év kihagyás után visszatérő magyar bajnok nagy győzelemmel han...
2015-10-28 20:03:20
1
Címkék: Asztalitenisz Eb, Póta Georgina, Asztalitenisz Eb-selejtező, Uniqa Sopron-Salamanca, dánok ellen, 11-2-re megnyert, teljesen elbizonytalanodó, döntő szett, bajnoki divízióban, kontinentális elitbe, elbizonytalanodó, kényszerítették, kontinentális, asztalitenisz, egyenlítettek, rájátszásban, felvonásban, polcanováék, fegyverneky, szépíteniük, győzelemmel, halvarsson, bronzérmes, crvendakic, jelentősen, divízióban, kosárlabda, visszatérő, salamanca, hibázásra, szorosabb, megnyerte, feljavult, selejtező, irányítot, challenge, többször, ekholmot, sikerült, megnyert, eredmény, teljesen, győztese, párosban, magyarok, georgina, euroliga, kihagyás, győzelem, noszkova, szettel, meccsét, hatodik, forduló, spanyol, rivális, legjobb, bajnoki, vesztes, krnjics, csoport, hozott, csatát, magyar, sopron, magára, talált, ciglar, elitbe, bajnok, egység,